Zīlniece

                              Tava iespēja ieskatīties nākotnē.....

____________________________________________________________________________________________________

uz sākumu

Par mani

Taro kārtis

Lenorman kārtis

Parastās  kārtis

Rūnas

Skarabeju orākuls

Ķeltu orākuls

Skaitļu orākuls

Eņģeļu orākuls

Numeroloģija

Amuleta izvēle

Amuleti

Akmeņu maģija

Sveču maģija

 

 

Dāvanu karte

Viesu grāmata

Kontakti

 

 

 


...

 

 

  

Eņģeļu orākuls

Angelos – no grieķu valodas „ spārnoti vēstneši”. Tie ir „tilti” starp debesīm un zemi, starpnieki starp Dievu un fizisko, materiālo pasauli.

Šīs nemirstīgās būtnes sastāv tikai no mentālās enerģijas – apziņas enerģijas. Viņiem nav dzimuma, tie apvienoti vienā, taču tie ir apveltīti ar pašu pilnību, saprātu un nemirstību. Viņiem nav robežu ne laikā, ne telpā. Katrs eņģelis , tas ir kā punkts un reizē kanāls, kurā koncentrējas Dieva mīlestība un tā tiek nodota tālāk – cilvēkiem.

Kā spārnotas būtnes, eņģeļi tiek pieminēti daudzās reliģijās. Gaisma, kas apņem viņus visticamāk  ir viņu astrālais ķermenis vai aura.

Daudzi no eņģeļiem ir ļoti spēcīgi un organizēti, kuri pārvalda pasaules zināšanas. Mūsu piecu maņu orgānu ir par maz, lai pilnībā izjustu un aprakstītu šīs brīnišķīgās būtnes – Dieva mīlestības un gaismas starpniekus.

Eņģeļu orākuls Jums palīdzēs saprast, ieteiks un pamācīs kā rīkoties. Katram no mums ir sargeņģelis, kurš ir dots   pirms mūsu  piedzimšanas, lai mūs sargātu  mūsu dzīves ceļā.

Eņģeļi gaida viņus pasaucam, viņi ir gatavi palīdzēt.

Sekojiet eņģeļu padomiem, bet neizmantojiet ļaunprātīgi viņu labvēlību.